Konečné ceny vrátane povinných príplatkov
Meniny má

Najvyššie možné zľavyZABEZPEČÍME VÁM NAJVYŠŠIU MOŽNÚ ZĽAVU


Na trhu cestovného ruchu existuje nespočetné množstvo zájazdov ponúkaných desiatkami cestovných kancelárií. Pri vyberaní dovolenky nie je možné osobne obísť všetky cestovné kancelárie a ani detailne porovnať ich ponuky či už z katalógov alebo na webe. Môžete sa síce o to pokúsiť, ale nakoniec to vzdáte a kúpite si možno aj to, čo ste pôvodne ani nechceli. My máme pre vás riešenie, ktoré ušetrí váš čas a umožní vám vybrať si bez námahy tú najvýhodnejšiu ponuku.


Naša cestovná agentúra OK HOLIDAY s.r.o. je autorizovaným zmluvným zástupcom niekoľkých desiatok slovenských, rakúskych, nemeckých a českých cestovných kancelárií. Súčasťou našich služieb je vyhľadávací a rezervačný systém, ktorý obsahuje zájazdy všetkých najvýznamnejších cestovných kancelárií. Ponuka zájazdov je zostavovaná a denne niekoľkokrát aktualizovaná na základe elektronických dát dodávaných cestovnými kanceláriami, ktoré sú organizátormi zájazdov.


Zľavové podmienky cestovných kancelárií však bývajú dosť komplikované a vyznať sa v nich môže byť pomerne zložité. Zľavy sa rôzne kombinujú, prípadne sa kombinovať nesmú, sú časovo obmedzené, týkajú sa iba vybraných kapacít a termínov, niekedy je možné vybrať viac zliav, ale uplatniť je možné iba jednu, atď. Nesprávnou objednávkou sa preto môžete pripraviť o dosť peňazí. My urobíme túto prácu za vás a zaistíme vám tak najvyššiu možnú zľavu, ktorú možno v danom okamihu získať, vrátane vernostných resp. iných bonusov.


A pozor – u nás vidíte konečnú (kompletnú) cenu vrátane povinných poplatkov hneď v prvom kroku. Žiadne skryté príplatky a žiadne prekvapenie, že cena je nakoniec iná, než akú ste videli na začiatku...


NAŠA PRÁCA VÁS NESTOJÍ ANI CENT


U nás urobíte všetky úkony súvisiace s vybavením vašej dovolenky pohodlne z vášho počítača, tabletu alebo smartfónu vrátane odoslania zmluvy a úhrady. A to nie je všetko.


Hľadáte najvýhodnejšiu letenku? U nás si môžete vybrať v najväčšom rezervačnom systéme ten najlepší letecký spoj a kúpiť si online letenku pre vašu individuálnu dovolenku alebo služobnú cestu.


Cestujete radšej na vlastnú päsť? Pripravili sme pre vás online systémy, ktoré umožňujú prenájom víl a apartmánov vrátane obľúbeného Chorvátska. Na našej stránke nájdete taktiež najväčšiu ponuku hotelov po celom svete. A to všetko pohodlne a samozrejme v jazyku, ktorému rozumiete.


Vycestovať do zahraničia bez cestovného poistenia sa nemusí vyplatiť. Preto sme pre vás pripravili možnosť dojednať si online cestovné poistenie u jedného z najväčších poskytovateľov cestovného poistenia a asistenčných služieb. Samozrejme rýchlo, jednoducho a pohodlne z našich stránok.


STÁLE AKTUALIZOVANÁ PONUKA A KVALIFIKOVANÉ INFORMÁCIE


Ponuka zájazdov na našom webe sa automaticky aktualizuje každú hodinu u veľkých CK a raz denne u tých menších. So stále viac CK máme online prepojenie priamo na ich rezervačné systémy, takže vieme aktuálny stav obsadenosti a pri niektorých zájazdoch ho dokonca vidíte aj priamo vy.


Zúčastňujeme sa prezentácií jednotlivých cestovných kancelárií, predstavovania nových katalógov a študijných ciest do rôznych destinácií s cieľom spoznať čo najviac hotelov. Máme informácie a skúsenosti. A ak vám náhodou nebudeme vedieť poradiť priamo, vieme, kam sa obrátiť a kde pre vás požadovanú informáciu rýchlo získať.


Last minute zájazdyLast minute zájazdy
Letecké zájazdyLetecké zájazdy
Garancia najnižšej cenyGarancia najnižšej ceny
 -