Konečné ceny vrátane povinných príplatkov
Meniny má

vlajka BULHARSKO


Prehľad dovoleniek v Bulharsku nájdete tu.


  Bulharsko je štát v juhovýchodnej Európe na Balkánskom polostrove. Nachádza sa v geografickej zóne, ktorá spája Európu s Áziou a Čiernomorským regiónom. To predurčilo bohatú a rôznorodú históriu krajiny, ktorej územie je jedným z prvých osídlených človekom na európskom kontinente.

  Hlavnými lákadlami tejto krajiny sú nádherné čiernomorské pobrežie s dlhými piesočnatými plážami a čistým morom, príjemné podnebie, hory, historické pamiatky, bulharská kuchyňa a pohostinní miestni obyvatelia.

  V posledných rokoch sa obnovila infraštruktúra služieb v jednotlivých letoviskách – budovaním nových hotelov, bazénov, reštaurácií a modernizáciou hotelov a hotelových služieb sa môžu pokojne porovnávať s inými známymi európskymi letoviskami. Bulharsko je atraktívnym dovolenkovým cieľom najmä vďaka nízkym cenám a čoraz kvalitnejším turistickým centrám.

  V Bulharsku si príde na svoje každý. Milovníci slnka a ničnerobenia určite ocenia nekonečné piesočnaté pláže na pobreží Čierneho mora, ktoré je mimoriadne čisté, pokojné a len z polovice tak slané ako Stredozemné more. Nenájdete tu nijaké nebezpečné živočíchy, strmé zrázy na dne mora ani nebezpečné prúdy, kúpanie a slnenie sa je teda skutočne príjemným zážitkom. Väčšina miestnych pláží sa môže popýšiť čistotou a vynikajúcu kvalitou.


< Späť na prehľad
Last minute zájazdyLast minute zájazdy
Letecké zájazdyLetecké zájazdy
Garancia najnižšej cenyGarancia najnižšej ceny
 -